Nowość

Nowość

Smaż jak szef kuchni

Teraz sekret szefów kuchni
w Twoim domu

Sekret
szefów kuchni

Rama Smaż jak szef kuchni odkrywa sekret szefów kuchni, którzy do smażenia mieszają tłuszcze, dodając do oleju odrobinę masła czy margaryny, lub łączą różne oliwy i oleje.
Czytaj więcej

Wariant klasyczny

Tłuszcz roślinny do smażenia, gotowania i pieczenia, 82% tł., klasyczny. Wydobywa naturalny aromat i smak smażonej potrawy, rekomendowany do mięs, ryb lub naleśników.
Czytaj więcej

Smażenie bez pryskania

Produkt spełni oczekiwania konsumentów, którym zależy na wygodnym smażeniu oraz wyjątkowym smaku przyrządzonych w ten sposób potraw. Rama przedstawia trzy warianty smakowe: klasyczny, maślany smak i z oliwą z oliwek.
Czytaj więcej

Wariant maślany smak

Tłuszcz roślinny do smażenia, gotowania i pieczenia, 82% tł., o smaku masła. Jest idealny do warzyw smażonych na patelni, daje maślany smak oraz sprawia, że potrawy apetycznie się rumienią.
Czytaj więcej

Jak używać

Produkt może być używany na wiele sposobów. Można go stosować do gotowania, smażenia, pieczenia, marynowania, smarowania form do pieczenia oraz jako dodatek do warzyw czy puree ziemniaczanego.
Czytaj więcej

Wariant z oliwą z oliwek

Tłuszcz roślinny do smażenia, gotowania i pieczenia, 82% tł., z oliwą z oliwek 16,3%. Polecany do dań kuchni włoskiej. To propozycja dla osób, które są fanami oliwy oraz jej charakterystycznego smaku i smażą na niej pomimo jej tendencji do pryskania.
Czytaj więcej